•  

На Полтавщині до обласного контактного центру надійшло 53 звернення від переселенців з АР Крим та м. Севастополь

470
На Полтавщині  до обласного контактного центру надійшло 53 звернення від переселенців з АР Крим та м. Севастополь

У рамках соціально-цільової програми «Проект АР Крим» станом на 18 квітня до КБУ «Обласного контактного центру» надійшло 92 звернення. Із них 53 звернення були з прохання про допомогу від переселенців з АР Крим та м. Севастополь, інші – пропозиції щодо можливості надати допомогу від жителів Полтавщини. 

За результатами зворотного зв’язку фахівців Обласного контактного центру  та оперативних дій обласних соціальних служб було вирішено питання по 28 зверненням. Слід зазначити, що 1 заявника поставлено на облік в центр зайнятості, 2 дітей влаштовано до школи, 1 дитину – до дитячого садка, 1 сім’ю тимчасово поселено в гуртожитку, 3 заявникам надано матеріальну допомогу з обласного бюджету . Дві особи, яким пропонувалося тимчасове житло, відмовилися від подальшої допомоги, мотивуючи тим, що вони мають бажання отримати постійне місце проживання на території Полтавщини.

Власними силами фахівців КБУ «Обласний контактний центр» було надано допомогу у поселенні (за рахунок бази даних житла волонтерів) пенсіонерки,  яка була змушена виїхати з м.Бахчисарай АР Крим.

 

Коментарі