•  

​На Полтавщині у церкві невідомі роздають листівки сепаратистського змісту

500
​На Полтавщині у церкві невідомі роздають листівки сепаратистського змісту

Біля кількох церков Кременчука невідомі напередодні роздавали віруючим листівки з провокаційною інформацією, закликами до жорстокості і насильства. Ось лише деякі цитати з цих «прокламацій»: «Хунта після збройного захоплення влади сама себе призначила новими гетьманами України», «жидівсько-бандерівську незаконну владу треба знищити»…  Про це у своїй заяві повідомляє єпископ Кременчуцький і Лубенський УПЦ Миколай.

«Дорогі брати і сестри! Звертаюся до вас за підтримкою, яку прошу висловити в щирих молитвах до Господа з проханням напоумити людей, які сьогодні, в такий складний політико-економічний час, намагаються очорнити Українську Православну Церкву словом і ділом. В храмах і церквах Кременчука невідомі намагалися роздавати віруючим листівки з провокаційним хибним змістом, спотвореною інформацією, із закликами до жорстокості і насильства. Шановні кременчужани, ми з вами пам'ятаємо, що вся Українська Православна Церква не раз переживала страшні часи безбожництва, руйнувань, безчинства. Давайте в цей складний час випробувань спільними молитвами будемо благати всемилостивого Господа про мир і стабільність в Україні, ні в якому разі не піддамося на будь-які жорстокі провокації з боку людей, не допустимо панування тих, хто хоче спаплюжити ім'я Бога в Його храмах і церквах. Як і нещодавно у своєму зверненні до вас, знову підкреслюю - Українська Православна Церква Московського патріархату не політизована, служить в ім'я Господа і на благо людей і здійснює всю господарську і фінансову діяльність в межах України. Дякуємо кожному за щирі молитви за мир в Україні, Божого благословення вам на добрі справи!" - сказано у зверненні Єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая.

На листівці вказано, що віддрукована вона у видавництві «Таврида» накладом 1500 примірників, дата – 18 березня поточного року.

Як бачимо, певним чином провокатори проявляють себе і на Полтавщині.  

Коментарі