•  

На Полтавщину прибувають переселенці з Донецької та Луганської областей

270
На Полтавщину прибувають переселенці  з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в східних регіонах України, з 19 квітня фахівці «контактного центру» Полтавщини почали фіксувати та опрацьовувати звернення від жителів Донецької та Луганської областей. Про це повідомив директор комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Віктор Бугаєць.

 

Станом на 26 травня зареєстровано 17 звернень від мешканців Сходу України. Люди потребують допомоги в отриманні тимчасового житла, працевлаштуванні за фахом, переведенні соціальних виплат, пенсій та отриманні матеріальної допомоги. Одне зі звернень стосувалося пошуку рідних та знайомих тяжко пораненого військовослужбовця в ході проведення антитерористичної операції.

Також, в рамках соціально-цільової програми «Проект АР Крим» продовжують надходити звернення і від жителів з Криму та Севастополя.

На сьогодні працівниками КБУ «Обласний контактний центр» зареєстровано 79 звернень з проханням про допомогу.

Нагадуємо, що для вирішення питань пов`язаних з тимчасовим перебуванням на Полтавщині, жителі з Криму, м.Севастополя та зі Сходу України можуть цілодобово звертатися за безкоштовним номером «гарячої лінії» Обласного контактного центру 0 800 502 230.

Коментарі