•  

На Полтавщині 207 дітей знаходяться на обліку в міліції

110
 На Полтавщині 207 дітей знаходяться на обліку в міліції

За цей рік працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області виявили 207 кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми.

З них скоєно 5 навмисних вбивств, 1 тяжке тілесне ушкодження, 1 зґвалтування, 114 крадіжок майна, 16 пограбувань, 2 розбійні напади, 12 шахрайств, 1 хуліганство та 3 наркозлочини.

Про це повідомила начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджаян.

За її словами, в міліції велику увагу приділяють профілактиці дитячої злочинності. Проте, переконана начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС, цим мають займатися не лише міліціонери та педагоги, а в першу чергу – батьки.

«Ми спілкуємося з батьками. Важливо, щоб діти свій вільний час проводили не на вулиці. Є гуртки, секції, клуби. Ми самі організовуємо різноманітні брейн-ринги та КВНи», – розповіла Жанна Ахіджаян.

Також вона попросила батьків не соромитися і звертатися в міліцію, якщо виникають проблеми з законослухняністю їхніх дітей. Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС наголосила – відразу ставити на облік в міліцію дитину, яка не вчинила кримінал, не будуть. Просто тут допоможуть спільними зусилля направити дитину на правильний шлях у житті, перевиховати.

Коментарі