•  

На Полтавщині Антимонопольний комітет порушив справу проти перевізників

1210
На Полтавщині Антимонопольний комітет порушив справу проти перевізників

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу проти автоперевізників Полтавської області за ознаками вчинення антиконкурентних узгоджених дій.

Прийнятим розпорядженням голови Полтавської ОДА від 20.04.2015 року був затверджений тариф на зазначеному ринку не більше 0,45 грн. за 1 км. Цим, фактично, автоперевізникам було надано право встановлювати тариф за 1 км проїзду, виходячи з власних економічних витрат.

Як встановило Відділення, за результатами розгляду звернень громадян, автоперевізники, що здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на приміських маршрутах загального користування, погодили свої дії щодо застосування ними тарифу за 1 км проїзду 0,45 грн., при цьому треба зазначити, що інформація, яка надходить до територіального відділення від автоперевізників, не містить розрахунків щодо економічного обґрунтування встановленого максимального тарифу.

Такі дії з боку автоперевізників мають ознаки порушення конкурентного законодавства у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, шляхом вчинення схожих дій та можуть призвести до обмеження конкуренції на зазначеному ринку.

Розслідування у справі триває.

Коментарі