•  

На Полтавщині батько майже на двадцять років ув'язнив вдома двох рідних доньок

5060
На Полтавщині батько майже на двадцять років ув'язнив вдома двох рідних доньок

В селі Терни Лубенського району Полтавської області рідний батько утримував дочок-близнючок майже два десятки років без жодного контакту зі світом.

Історія ув’язнення близнючок почалася двадцять років тому, коли батьки забрали доньок з першого класу через неуспішність. Незабаром мати покинули родину, а батько перетворився на напівбожевільного волоцюгу.

Про це пишуть Факти.ua.

Чоловік не випускав доньок з дому майже двадцять років, ледь годував аби не померли з голоду, а єдиним гостем дівчат був собака. 26-річні дівчата весь цей час жили в суцільній ізоляції від зовнішнього світу у напівтемряві і під розваленим дахом; вони не знають що таке цукерки, дзеркало, телевізор,важко спілкуються, не вміють рахувати і читати.

Наразі після розголосу близнючок чиновники забрали від батьки і помістили до психіатричної лікарні.

За словами головного лікаря психіатричної лікарні Снітино Лариси Сухопар дівчата були б абсолютно здоровими членами суспільства якщо б не дії батька, та вважає що шанс адаптуватися до нормального життя в них ще не втрачений. А провина за їх психічний стан лежить на батькові та державних органах: ув’язнення дітей не було таємницею для односельців, соціальних та правоохоронних органів, медичних працівників, проте ніхто не доклав достатньо зусиль. Відкривати щодо батька кримінальну виробництво, як сказав виконуючий обов'язки начальника Лубенського міськвідділу міліції Юрій Доценко, підстав немає.

Коментарі