•  

На Полтавщині чоловік, що переховував 106 одиниць зброї, отримав 3 роки за ґратами

440
На Полтавщині чоловік, що переховував 106 одиниць зброї, отримав 3 роки за ґратами

Прес-служба прокуратури Полтавської області повідомляє, що Оржицький районний суд визнав винним та засудив до 3 років позбавлення волі мешканця Полтави, що зберігав у себе вдома перероблену зброю.

Проте прокуратура не згодна з даним вироком і вимагає призначити щонайменше 5 років позбавлення волі.

«Беручи до уваги тяжкість вчиненого злочину, кількість вогнепальної зброї та бойових припасів, які вилучили правоохоронці в помешканні зазначеної особи, прокуратурою на вказаний вирок внесено апеляційну скаргу у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості», - розповів старший прокурор відділу прокуратури області Денис Ковінько.

Нагадаємо, досудовим розслідуванням встановлено, що зазначений громадянин через Інтернет купував стартові пістолети, спецзасоби для відстрілу гумовими кулями, макети автоматичної зброї з метою подальшого перепродажу.

Під час обшуку в домогосподарстві зазначеної особи було виявлено та вилучено 106 одиниць зброї різних марок та модифікацій, майже 15 тисяч набоїв та різні комплектуючі. Серед виявленої зброї 9 одиниць були перероблені на вогнепальну. Це автомати «ММГ АКС-74», пістолети «Сталкер» та «Форт-12Р» калібру 9 мм.

Коментарі