•  

На Полтавщині чоловіків-переселенців з Донеччини будуть ставити на військовий облік

1070
На Полтавщині чоловіків-переселенців з Донеччини будуть ставити на військовий облік

На Полтавщині чоловіків, які прибули зі східних областей України та є військовозобов’язаними, будуть ставити на військовий облік. Таке розпорядження 31 липня видав голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Він зазначив, що при прийнятті цього рішення керувався зверненнями жителів області та досвідом львівських колег.

Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної ради.

«Виходячи з зі статті статті 17 Конституції України та положення Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», необхідно забезпечити постановку на військовий облік жителів східних областей, які тимчасово розміщуються на території Полтавської області та є військовозобов'язаними.

Згадана конституційна норма визначає, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави та справою всього Українського народу. А у положенні закону «Про військовий обов'язок і військову службу» йдеться про те, що призовники та військовозобов'язані після прибуття до нового місця проживання повинні у семиденний строк стати на військовий облік» - зазначили у повідомленні.

За інформацією прес-служби, допомагати обласним силовим структурам виявляти переселенців-призовників мають: обласний контактний центр, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департамент праці та соціального захисту населення, Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

Коментарі