•  

На Полтавщині громадянку РФ засудили за сепаратизм

1190
На Полтавщині громадянку РФ засудили за сепаратизм

Як стало відомо Крюківський районний суд міста Кременчука 20 серпня поточного року засудив громадянку РФ 1985 р.н. за ст. 110 ч.1 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). 29 річна мешканка Кременчука мала посвідку на постійне місце проживання.

Про це повідомляє сайт Poltava.Info з посиланням на начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Людмилу Армеєву:

«У березні жінка на власній сторінці в одній із соціальних мереж розмістила публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на порушення порядку, встановленого Конституцією України, шляхом проведення референдуму про самовизначення областей Південно-Східної України та подальшого приєднання їх до Російської Федерації», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що подібна ситуація нещодавно сталась і з  військовим комісаром Полтавської області Борисом Павловим, але інформацію про хід його справи СБУ наразі не розголошує.

Коментарі