•  

На Полтавщині кращим ВНЗ став Кременчуцький університет ім. Остроградського, а в Полтаві – Медична стоматологічна академія

110
На Полтавщині кращим ВНЗ став Кременчуцький університет ім. Остроградського, а в Полтаві – Медична стоматологічна академія

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинги вищих навчальних закладів областей та обласних центрів. В основу рейтингів покладені результати вищих навчальних закладів кожного регіону, що були отримані за результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2014 року.

Так у Полтавській області перше місце посів Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. Друге місце по області віддали Українській медичній стоматологічній академії, яка являється кращим ВУЗом обласного центру. У трійку лідерів на Полтавщині потрапила і Полтавська державна аграрна академія. У свою чергу Полтавський технічний університет ім. Кондратюка на четвертому місці, а Полтавський педагогічний університет ім. Короленка посів п’яте місце.

У якості вихідних даних для складання Консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вищих навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання ВНЗ.

Варвара Самохіна

Коментарі