•  

На Полтавщині нагородили переможців «Полтавської марки»

00
На Полтавщині нагородили переможців «Полтавської марки»

Сьогодні у Міському будинку культури відбулося нагородження переможців цьогорічного конкурсу виробників продукції «Полтавська марка».

Цього року переможцями конкурсу стали: ТОВ «Фірма Діамант ЛТД», яке радить усім споживати їхнє толокно вівсяне; ТОВ «Полтавахліб №3», що пригощало рулетом «Сорочинським», де щедра начинка з маку та родзинок.

У номінації «промислові товари та товари виробничо–технічного призначення» переможцем стало ПВТ «Універсал УТОГ», запропонувавши світильник енергозберігаючий світлодіодний.

Один з приватних підприємців представив на розгляд фахівців залізобетонний паркан , який зовні не відрізнити від дерев’яного виробу, і отримав свою заслужену перемогу. В номінації «послуги» відзнака дісталася ПП «Явір 200», яке гарантує високий рівень готельного сервісу та демократичні ціни.

Як відзначив президент ПТПП Володимир Олійник, виставковий напрям роботи Полтавської торгово-промислової палати – один із пріоритетних. За роки діяльності Палати, а наступного року вона відзначає 20-річний ювілей, проведено понад сто виставків-ярмарків продукції українських виробників, на яких побувало майже 150 тисяч відвідувачів.

Коментарі