•  

На Полтавщині офіційно зареєстровано майже півтори тисячі переселенців із Донецької та Луганської областей

460
На Полтавщині офіційно зареєстровано майже півтори тисячі переселенців із Донецької та Луганської областей

На Полтавщині офіційно зареєстровано 1573 людини, які переїхали з Донецької та Луганської областей з початку проведення АТО.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло під час прес-конференції.

«1573 людина переселилася офіційно в Полтавську область. Це ті, хто звернувся до кол-центру. Вони є офіційно зареєстрованими. Та реально переселенців значно більше рази в 3-4»,- сказав Пругло.

Він також додав, що люди, які самостійно переїхали на Полтавщину і живуть у родичів чи то знайомих обов`язково повинні зареєструватися, щоб отримувати допомогу.

«На сьогоднішній день постало питання про створення Центру допомоги переселенцям, який би формував базу з цими людьми і потім по областях розселяв їх. Кошти на цей центр будуть виділені з державного резервного фонду»,- зазначив Пругло.

За його словами, робота з переселенцями почалася з 20 березня 2014 року. Перші дзвінки надійшли з Криму від людей, які вирішили переїхати до Полтавської області. За даними Полтавської ОДА з півострова на Полтавщину переїхало 90 родин.

Нагадаємо, що переселенці зі Сходу України можуть звертатися з питаннями житла, працевлаштування,соціальної та матеріальної допомоги до кол-ценру. Він знаходиться у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації. Телефон центру – 0800-502-230. Це гаряча лінія, яка працює цілодобово і є безкоштовною. Також переселенці можуть звертатися до мобільного пункту надання допомоги людям із зони АТО, який знаходиться на території Південного вокзалу.


Варвара Самохіна

"Останній Бастіон"

Коментарі