•  

​На Полтавщині посилюють охорону лісових масивів

880
​На Полтавщині посилюють охорону лісових масивів

Лісівники Полтавщини проводять значну роботу з охорони лісових масивів. Інформує прес-служба Полтавського ОУЛМГ.

Для цього у кожному лісогосподарському підприємстві є постійно діючі рейдові бригади, які протягом року проводять патрулювання з охорони лісів від пожеж і самовільних рубок. Відповідальність за цією роботою на державній лісовій охороні, в якій налічується понад 400 працівників.

З початку року ними уже здійснено 71 рейд, у ході яких вивялено 5 випадків самовільних рубок. На сьогодні по 3-х випадках порушники притягнуті до відповідальності та відшкодовані збитки, завданні лісовому господарству, а 2 випадки перебувають на досудовому розслідуванні.

Начальник Полтавського обласного управління лісового та мислиського господарства Юрій Тараненко зазначає, що через незаконні рубки значно погіршується екологічна ситуація, як в регіоні, так і в державі в цілому.

– Я бачу один вихід: налагоджена дисципліна в державній лісовій охороні, відповідальність і виконання службових обов’язків працівниками державної лісової охорони – це по-перше, а по-друге – це роз’яснювальна робота з населенням. А тих, хто краде – притягувати до кримінальної відповідальності. По-третє, це тісна співпраця з громадськістю та залучення громадських, екологічних організацій, а також правоохоронних органів до спільного патрулювання та охорони лісових масивів.

Олександр Сергєєв

Коментарі