•  

На Полтавщині працюватимуть судді із Донбасу

220

Президент України Петро Порошенко 20 серпня підписав укази №№ 228/2018 та 229/2018 про переведення 22 суддів з Донбасу. Відповідні укази було опубліковано на сайті представництва Президента.

https://www.president.gov.ua/documents/decrees

Відповідно до тексту зазначених указів Президент ухвалив перевести 22 суддів на нові посади. Переведення здійснюється відповідно до підпункту 7 пункту 16 і розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини третьої статті 55, частини третьої статті 82, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів», пункту 11 розділу III» Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Зокрема, указом №228/2018 передбачено переведення двох нових суддів і до судів Полтавщини.

Суддю Краснолуцького міського суду Луганської області Бондарь Вікторію Анатоліївну на посаду судді Лохвицького районного суду Полтавської області.

Суддю Дебальцевського міського суду Донецької області Афанасьєву Юлію Олегівну на посаду судді Новосанжарського районного суду Полтавської області.

Раніше вони вже займали ці посади протягом піврічного відрядження.

Коментарі