•  

На Полтавщині пройде ХVI Всеукраїнський Фестиваль авторської пісні і поезії «Автограф – 2014»

400
На Полтавщині пройде ХVI Всеукраїнський Фестиваль авторської пісні і поезії «Автограф – 2014»

Організаторам фестивалю виступила Полтавська обласна громадська організація "Асоціація діячів руху авторської і туристичної пісні "Аква віта" за підтримки небайдужих людей. Учасниками заходу можуть бути автори-виконавці власних пісень, виконавці, поети, як повідомляє poltava.pl.uа.

Учасники фестивалю мешкатимуть у наметовому таборі, тому повинні мати з собою туристичне спорядження. Витрати на проїзд і проживання - за рахунок учасників, спонсорів або організацій, які їх відряджають. Після прибуття на місце проведення фестивалю учасники повинні зареєструватися в оргкомітеті, за бажанням - поставити намет, сплатити організаційний збір адміністрації табору (10 грн) на облаштування території, а після закінчення фестивалю - привести в порядок територію своєї стоянки і здати її представникові оргкомітету.

Конкурс проходить в 2 тури:

1-й тур - творчі майстерні (відбіркове прослуховування); 2-й тур - конкурсний концерт.

Учасники конкурсу повинні представити на прослуховування в творчих майстернях тексти своїх пісень або віршів в 2-х екземплярах. Переможцям в кожній з номінацій присуджуються звання лауреатів фестивалю і вручаються призи і дипломи лауреатів.

Фестиваль відбудеться 22-24 серпня 2014 року у с. Соснівка Полтавського району в спортивно-оздоровчому таборі "Олімпійські надії".

Як добиратися?

Поворот на с.Верхоли знаходиться між 351 і 352 кілометром автотраси Київ – Харків ( за 7 кілометрів від Полтави у бік Харкова). Для тих, що їдуть по цій автодорозі: краще всього зійти на повороті на с.Верхоли. Для тих, що прибули в місто: дістатися до Центрального ринку і від нього доїхати до Верхолів автобусом або маршруткою.

Коментарі