•  

На Полтавщині провели акцію «За енергетичну незалежність України!»

1050
На Полтавщині провели акцію «За енергетичну незалежність України!»

Під такою назвою у Миргороді відбувся захід, під час якого його організатори закликали мешканців та гостей міста утеплювати будинки та берегти енергію, щоб не купувати російські енергоносії та допомогти нашій країні стати енергонезалежною.

Під час акції у центрі міста активісти розмістили великий банер із зображення Путіна з ложкою, що нагадав миргородцям, кого годують, якщо марнотратно використовують енергію. Також роздали більше 1000 листівок з порадами, що може робити кожен українець, щоб допомогти країні позбутися енергетичної залежності від Росії.

«У першому кварталі цього року серед товарів, які Україна закупила в Росії, 57% складали енергоносії. Наша країна сьогодні залежить від поставок російського газу та ядерного палива, - говорить ініціаторка акції Оксана Майборода. – На жаль, багато людей не поєднує цю залежність з власним нераціональним енергоспоживанням. Українці вкрай неефективно використовують енергію, через що кожна сім'я втрачає не менш ніж 2500 тисячі гривень на рік. Кожен може впровадити досить прості заходи і економити енергію.»

Даною акцією місто долучилося до ініціативи Рівненської громадської організації «Екоклуб» - «Досить годувати Путіна!». Екоклубівці закликають українців бойкотувати російські енергоносії та ще до початку опалювального сезону утеплити свої помешкання і встановити прилади обліку тепла.

До ініціативи «Досить годувати Путіна!» долучилися також у Рівному, Одесі, Хмельницькому, Шепетівці, Татарбунарах та інших містах. Активісти на головних площах своїх міст провели подібні акції, чим наголосили на необхідності розумного споживання енергоресурсів та єднання у боротьбі за енергонезалежність України.

Коментарі