•  

​На Полтавщині розпочалась практична частина 4-ї хвилі мобілізації

1980
​На Полтавщині розпочалась практична частина 4-ї хвилі мобілізації

Полтавщина розпочала виконання практичної частини заходів 4-ї хвилі часткової мобілізації. Військовими комісаріатами, здійснюється призов та відправка військовозобов’язаних до навчальних центрів.

Про це проінформував заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом.

Так зокрема розпочато прийом військовозобов’язаних до 179 навчального центру військ зв’язку призваних військовими комісаріатами Полтавської області відповідно до Указу Президента України по 4 хвилі часткової мобілізації.

На КПП відбувається зустріч особового складу призваних з районних військових комісаріатів області.

Полтавським обласним військовим комісаріатом розгорнутий інформаційно-довідковий центр, на якому надається відповідні консультації прибулим військовозобов’язаним.

Навчальним центром організована робота пункту прийому особового складу (ППОС), який відповідно розділений на 3 потоки. На першій стадії відбувається проведення медичного огляду з залучення психолога, який проводить первинну ознайомчу бесіду. Після цього проходить розподіл військовозобов’язаних по командах з проведенням поглибленого морально психологічного вивчення особистості. В казармених приміщеннях проводиться переодягання у військову форму одягу.

Одночасно військовими комісаріатами Полтавської області здійснюється призов та поставка військовозобов’язаних і до інших військових навчальних центрів Збройних сил України.

Коментарі