•  

На Полтавщині розпочався комплекс оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак"

110
На Полтавщині розпочався комплекс оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак"

Операція розпочалася 20 травня і триватиме до 23 вересня цього року. Мета правоохоронців - протидія незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин, виявлення та знищення незаконних посівів маку та перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг.

До операції задіяні абсолютно всі служби апарату управління міліції та міськрайоргани області.

Оперативно-практичні заходи направлені виявлення та знищення незаконних посіві маку і коноплі, перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг, установлення та притягнення до кримінальної відповідальності причетних до цього осіб.

Згідно законодавства, за посів або вирощування снотворного маку чи конопель передбачена відповідальність за статтею 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, а також статтями 106-1 та 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку).

Санкція статті Кримінального кодексу передбачає позбавлення волі на строк до семи років. За вчинення адміністративного правопорушення порушникам загрожує штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно.

Шановні громадяни!

Якщо вам відомо про насадження заборонених наркотичних рослин на території Полтавської області, просимо повідомляти за телефонами УМВС України в Полтавській області (0532) 51-77-57, (0532)56-22-33, управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС (0532) 51-77-04, (0532) 51-76-26 або 102. Конфіденційність гарантується.

Коментарі