•  

На Полтавщині шахрай викрав у довірливих пасічників понад 17 000 гривень

770
На Полтавщині шахрай викрав у довірливих пасічників понад 17 000 гривень

Під приводом купівлі меду у великій кількості, зловмисник просив повідомити номер карти. Згодом у продавців на рахунках не виявилося значної суми грошей.

Одним з найпоширеніших видів шахрайства на сьогоднішній день є махінації з допомогою інтернет-сайтах та інтернет-магазинів.

Саме за допомогою одного з таких сайтів днями двоє жителів Лубен втратили грошей на загальну суму понад 17 тисяч гривень.

Чоловіки помістили оголошення про продаж меду на відомому інтернет-сайті. Через деякий час з кожним з них зв'язався невідомий чоловік. Він повідомив, що бажає придбати по 1-й тонні меду у кожного, а для перерахування коштів потрібно повідомити йому номер розрахункового рахунку. Чоловіки повідомили зловмисникові всі дані і згодом виявили, що в одного з них зникли кошти в сумі 7200 грн., А в іншого - 10 300 грн.

Зараз ці факти шахрайства внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці розшукують людину, яка причетна до зникнення грошей з особистих рахунків чоловіків.

Шановні громадяни!

Міліція вкотре закликає вас бути уважними і розсудливими. Якщо ви замовляєте будь-який товар через інтернет-магазини або по оголошенню в газетах, ні в якому разі не поспішайте відразу перераховувати гроші! Переконайтеся, що вас не обманюють, дізнайтеся у своїх знайомих і друзів, хто з них користувався такими послугами і з представниками якого регіону України ви будете співпрацювати. 

Не перераховуйте гроші передоплатою і не повідомляйте персональні дані вашої банківської карти стороннім особам. Представники банку ніколи не будуть цікавитися вашими даними, і питати номер ПІН-коду. Не дозволяйте шахраям скористатися вашою довірливістю і безпекою! Про всі факти шахрайства негайно повідомляйте в міліцію.

Коментарі