•  

На Полтавщині суддя відтяпав землю СБУ

5282
На Полтавщині суддя відтяпав землю СБУ

Потік листів від мешканців нашого міста, щодо протиправних і навіть злочинних дій посадовців і можновладців Полтавщини, не перестає вщухати.

Цього разу Останній Бастіон публікує лист пана Носенко А.В. відносно одного з суддів Апеляційного суду Полтавської області, а конкретніше - Гавриша В.М., який, як стверджує пан Носенко, дуже знаменитий по вартості розгляду кримінальних справ.

«У січні 2012 року за сприянням першого заступника голови Полтавської ОДА Животенка В.Ф., голови Полтавської обласної ради Момота І.М. та Полтавського міського голови Мамая О.Ф., який і до цього часу займає посаду мера та розбазарює землі громади міста, отримав земельну ділянку площею 0.01га для будівництва індивідуального гаражу на прибудинковій території по вул. Жовтневій 40-Д, яка на той час належала Управлінню СБ України в Полтавській області, і лише тільки у липні 2012 року була передана в комунальну власність міста», - йдеться у листі небайдужого Полтавця.

Зрештою дана земельна ділянка була долучена до гаражного кооперативу «Козацький курінь», але тільки після прийняття прибудинкової території по вул. Жовтнева 40-Д у комунальну власність міста.

Але подібні факти передачі землі судді апеляційного суду не поодинокі, як виявилось, для пана Гавриша знайшлась, як мінімум, ще одна ділянка такого ж розміру:

«Також в супереч Земельного кодексу України суддя Гавриш В.М. у липня 2012 року знову отримує земельну ділянку площею 0.01га для будівництва індивідуального гаражу на території житлового кооперативу «Дубрава плюс», що знаходиться на перехресті вулиць Спартака та Яківчанська», - додає Носенко А.В. у своєму листі.

Що казати, про яку безпеку в країні може йти мова, коли СБУ не можуть відстояти власні земельні ділянки і вимушені віддавати їх знахабнілим чиновникам і можновладцям?

Зважаючи на вище приведені факти Останній Бастіон вже звернувся до Генпрокурора України Яреми В.Г., Президента України Порошенко П.О. та до Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Чорновіл Т.М. з проханням провести необхідні перевірки і повідомити про результати.

Коментарі

  • Останній Бастіон (04 вересня 2014, 17:13)

    <p>На Майдані людям обіцяли люстрацію чиновників і факт викладений в статті має бути перевірений відповідними інстанціями</p>

  • Psector (04 вересня 2014, 13:30)

    заказуха