•  

На Полтавщині визначили кращих вальників лісу

670
На Полтавщині визначили кращих вальників лісу

На Полтавщині відбулися обласні змагання вальників лісу. Захід провели на території Борівського лісництва Полтавського лісгоспу в Котелевському районі.

Про це повідомила прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Традиційно конкурс складався з п’яти завдань, у яких конкурсанти могли показати свою майстерність. А саме: заміна пильного ланцюга бензопили, точне та комбіноване розпилювання колод, обрізування гілок, звалювання дерев» - розповіла прес-служба.

За її інформацією, учасниками змагань стали вальники з шести лісових господарств. Серед них були як досвідчені учасники, так і новачки. Змагався й один лісоруб у категорії юніори - Сергій Тимошенко. Юнак з дитинства бував з батьком-лісівником у лісі, закінчив Львівський національний лісотехнічний університет і вирішив на рівні з батьком Віктором Тимошенком позмагатися за звання кращого вальника лісу.

За результатами п’яти конкурсів, переможцями стали досвідчені професіонали: І-ше місце – Олександр Найда з ДП «Гадяцький лісгосп», ІІ –місце – Віктор Тимошенко з ДП «Пирятинський лісгосп», ІІІ-місце – Сергій Глушко з ДП «Лубенський лісгосп».

Олександр Найда буде представляти Полтавщину на чемпіонаті України. Після цього українська команда братиме участь у змаганнях в Австрії. За словами прес-служби, до цього етапу полтавці поки що не доходили.

Коментарі