•  

На Полтавщині впіймали двох шахрайок, які за кругленьку суму пропонували вирішити земельні питання з чиновниками

330
На Полтавщині впіймали двох шахрайок, які за кругленьку суму пропонували вирішити земельні питання з чиновниками

У Полтаві міліціонери затримали двох спільниць, які за «гонорар» пропонували мешканцям області в обхід законної процедури затвердити технічну документацію на земельні ділянки з посадовими особами однієї із держструктур області.

Дві полтавки, 40-ка та 39-ти років, пропонували допомогти будь-якому охочому без зволікання узгодити пакет документів у відповідній держустанові. Своїм клієнтам вони гарантували позитивний результат, посилаючись на великі зв'язки з чиновниками. Пропонуючи подібну послугу, жінки робили акцент на тому, що без їх участі неможливо узгодити документи по землі з уповноваженою особою.

Як повідомили в міліції, їх усна домовленість з клієнтом рідко підтверджувалася реальними діями. Але були й винятки.

Відомо, що шукати нових «замовників» заповзятливим городянкам допомагали чутки, поширювані іншими клієнтами, які раніше зверталися до них за «допомогою». Цією інформацією скористався і 35-річний мешканець Полтавщини, який за дорученням представляв інтереси декількох власників землі.

Почувши про існування прискореного варіанту вирішення земельного питання, чоловік дізнався номер телефону однієї з спільниць і домовився про передачу їй документів щодо земельних ділянок для подальшого затвердження в держустанові за 1 500 доларів США.

Як повідомили правоохоронці, напарниць затримали в момент отримання і розподілу частини «гонорару», призначеного для передачі уповноваженій посадовій особі.

За скоєні протиправні дії полтавським шахрайкам загрожує ув’язнення до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади.

Наразі правоохоронці встановлюють причетність фігуранток до аналогічних фактів шахрайства.

Тому міліція закликає мешканців області, які володіють інформацією про незаконні дії зазначених осіб, повідомити її в будь-який підрозділ органів внутрішніх справ, у тому числі за телефонами «гарячої лінії»: (0532) 517-757; 562-233 або 102.

Коментарі