•  

На Полтавщині впіймали злочинців, котрі безжально познущались над таксистом

2530
На Полтавщині впіймали злочинців, котрі безжально познущались над таксистом

Про розбійний напад в міліцію повідомив працівник одного із сільських барів, до якого травмований 37-річний таксист з Полтави зміг дістатися самотужки.

Постраждалий таксист розповів міліціонерам, що після 21:00 він приїхав на власному автомобілі за вказаною у замовленні адресою. До автівки сіли двоє чоловіків (один на пасажирське сидіння попереду, інший – за ним). Коли приїхали в один із населених пунктів Полтавського району, то до них приєднався третій (він сів позаду водія) і пасажири визначили новий пункт призначення.

Через 300 метрів новий клієнт несподівано спробував накинути мотузку на шию таксиста. Однак останній зумів уникнути удушення, притуливши підборіддя до грудної клітини. Опір жертви спровокував нападників: чоловікові заклеїли руки та ноги скотчем, били по голові й душили мотузкою. На останок, забрали гаманець з грошима, документи, мобільний телефон та зникли на легковику в невідомому напрямку, покинувши безпорадного чоловіка на вулиці.

Оперативники Полтавського райвідділу міліції затримали трьох чоловіків, причетних до злочину, за добу після вчинення нападу, а також повернули постраждалому його автомобіль. Спільникам, які мордували полтавського таксиста і заволоділи його легковиком, загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.

Варвара Самохіна

Коментарі