•  

На Полтавщині введуть першу в Україні систему примусового уповільнення руху авто

3850
На Полтавщині введуть першу в Україні систему примусового уповільнення руху авто

Подібні інженерні рішення успішно впроваджують у різних європейських країнах. Проїхати такі обмежувачі зі швидкістю вище 60 км/год неможливо. В Україні систему «Traffic calming measures» поки ніде не встановлювали.

Вперше ці обмежувальні заходи застосують у Лохвиці, де завершується ремонт доріг. Зазначається, що після ремонту доріг ДТП стаються частіше. Зумовлено це тим, що водії набирають високу швидкість.

Такі системи, на відміну від «лежачих поліцейських» не впливатимуть на стан авто.

Нагадаємо, на ремонт окремих ділянок траси державного значення Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП «Велика Писарівка» виділено 48 000 000 грн. Найменшу суму запропонувала компанія з фактичною адресою у Донецьку ТОВ «ШЛЯХОВЕ БУДІВНИЦТВО «АЛЬТКОМ»» – 47 595 000 грн. Про це йдеться у відповідному тендері на сайті «ПроЗорро».

Довідково: Traffic calming measures – комплекс заходів, що включає дизайн доріг, створення звужень, штучних нерівностей, що застосовуються на автошляхах із метою уповільнення дорожнього руху або зменшення кількості транспортних засобів, а також для підвищення безпеки жителів міста. Різні заходи «заспокоєння» широко застосовуються в Австралії та Європі та Північній Америці.

Віктор Карпенко

Коментарі