•  

На Полтавщині залишилося чотири пам’ятники комуністичним діячам, – громадський активіст

2640
На Полтавщині залишилося чотири пам’ятники комуністичним діячам, – громадський активіст

Станом на нинішній момент законодавство України стосовно декомунізації не виконане стосовно чотирьох розташованих на Полтавщині пам’ятників комуністичним діячам.

Про це в коментарі «Останньому Бастіону» повідомив громадський активіст Вадим Поздняков.

Нагадаємо, що у Лубнах міський голова Олександр Грицаєнко захищає пам’ятник Василю Чапаєву, який став символом для місцевих проросійських сил.

За словами Позднякова, крім Чапаєва у Лубнах на Полтавщині лишилося ще три проблемні пам’ятники: «Ще по Полтавщині є три пам’ятника, які мають бути демонтовані згідно закону. Один – Леніну, один – Петровському (обидва у Зіньківському районі), один – Третяку у Хоролі. По всім ним давня історія зі спробами офіційного демонтажу, проте досі ніяк не можемо дотиснути ці питання».

Стосовно ситуації з пам’ятником у Лубнах Поздняков пояснив: «Міський голова навідріз відмовляється його демонтувати, бо у хороших стосунках з місцевою спілкою радянських солдат імені Чапаєва, яка його відстоює».

За словами активіста, схожа ситуація була із величезним пам’ятником Фрунзе у Каховці. Його вдалося демонтувати лише після втручання правоохоронців.

Схоже

До Краєзнавчого музею потрапило намисто, «загублене» полтавкою 300 років тому

Полтавців запрошують відвідати виставку, присвячену борцям за волю України

Як вільний продаж землі знищив Римську республіку

Польща передала українській бібліотеці копії важливих історичних документів

Видана колумністом «Останнього Бастіону» книжка може стати бестселером

Коментарі