•  

​На Полтавщині заступник начальника відділу Державної екологічної інспекції погорів на хабарі разом з еко-активістом

2090
​На Полтавщині заступник начальника відділу Державної екологічної інспекції погорів на хабарі разом з еко-активістом


Заступник начальника відділу Державної екологічної інспекції у Полтавській області та громадський інспектор з охорони довкілля вимагали у лісничого 20 тисяч гривень за приховування порушень. Зловмисників затримали в момент одержання частини суми. Повідомляє Департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Заступник начальника відділу Державної екологічної інспекції у Полтавській області та громадський інспектор з охорони довкілля вимагали від лісничого Полтавського Державного лісогосподарського підприємства 20 тисяч гривень неправомірної вигоди. Гроші вимагали за те, що в акті перевірки не будуть відображені виявлені порушення у сфері охорони навколишнього природного середовища.

За вказаним фактом прокуратурою Полтавської області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

25 березня працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю обласної міліції затримали хабарників під час одержання 15 тисяч гривень з обумовленої суми.

Предмет хабара вилучено. Вирішується питання щодо оголошення фігурантам підозри про скоєння вказаного правопорушення.

Олександр Сергєєв

Коментарі