•  

На Полтавшині засудили пенсіонера який підстрелив сусіда за те що той смітив у дворі

220
На Полтавшині засудили пенсіонера який підстрелив сусіда за те що той смітив у дворі

Крюковський районний суд міста Кременчук виніс вирок 68-річному пенсіонеру, який вистрілив у свого сусіда з пневматичного револьверу, за те що той смітив у дворі.

Конфліктна ситуація між двома сусідами, виникла ще влітку 2014 року, пише «Телеграфъ». 68-річний пенсіонер неодноразово сварився зі своїм тридцятирічним сусідом. «Останньою краплею» стало те, що молодий чоловік викинув сміття неподалік від лавочки, на якій відпочивав пенсіонер. Після словесної перепалки обидва чоловіки розійшлися по домівкам, щоб через деякий час знову зустрітися, в руках одного була металева труба, в руках іншого – пневматична зброя. В результаті бійки, молодий чоловік отримав кулю з пневматики в живіт. Йому знадобилася допомога медиків.

Під час судового розслідування, кожен з чоловіків розповідав свою версію того, що сталося. Потерпілий не вимагав від суду позбавити свого кривдника волі, проте просив матеріального відшкодування у вигляді 50 тисяч гривень

Пенсіонера визнали виним за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень) і присудили йому 5 років позбавлення волі, проте за грати чоловік не потрапить, покарання замінили на умовний термін. Крім того, пенсіонер має відшкодувати потерпілому 25 тисяч гривень моральної шкоди.

Коментарі