•  

На Полтавщині затримали чоловіків, що намагались незаконно демонтувати електролінію

990
На Полтавщині затримали чоловіків, що намагались незаконно демонтувати електролінію

17 січня в лінійний відділ на ст. Кременчук надійшло повідомлення від чергової по ст. Галещина про те, що на 220-му кілометрі перегону «Ганівка-Галещина» Південної залізниці перебувають підозрілі особи. Для перевірки даної інформації слідчо-оперативна група негайно виїхала на вказану ділянку перегону. При відпрацюванні території міліціонери виявили двох чоловіків, у яких при собі були сходи і мішок з металевими виробами.

Як стало відомо, жителі Кобеляцького району Полтавської області, 1958 і 1966 років народження, демонтували деталі для кріплення електричного проводу повітряної лінії зв'язку з 4-х залізобетонних опор. Їх здобиччю стало 8 траверсних пластин, 3 кріпильних гака, 6 болтів у зборі та 32 траверсних штиря з пластмасовими насадками для ізоляторів, повідомив Ігор Гольцов, помічник начальника ЛВ на ст. Кременчук по зв'язках з громадськістю.

Не маючи постійної роботи, горе-працівники хотіли продати вкрадені деталі, а виручені кошти витратити на власні потреби.

«Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Санкція даної статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5-ти років. Зараз проводиться досудове розслідування і встановлюється сума завданих збитків », - зазначив перший заступник начальника - начальник слідчого відділення ЛВ на ст. Кременчук УМВС України на Південній залізниці Роман Шелесько.

Коментарі