•  

​На Полтавщині затримали рибалок-браконьєрів

1430
​На Полтавщині затримали рибалок-браконьєрів

12 березня під час нічного рейду працівники водної міліції Кременчука виявили та задокументували факт незаконного зайняття рибним промислом. Повідомляє прес-служба УМВС України в Полтавській області.

46-ти річний та двоє 28-річних чоловіків рибалили на Сульській затоці Кременчуцького водосховища, в межах території ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Сулинський" Глобинського району.

Рибалки виставили в забрід риболовні сітки та незаконно добули понад 32,7 кілограма риби різних видів (на суму близько 8121 гривень).

З місця події правоохоронці вилучили всі знаряддя лову та свіжовиловлений улов.

По факту відкрито кримінальне провадження за статтею 249 частиною 2 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

Винуватцям загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Олександр Сергєєв

До уваги громадян!

Факти незаконного рибного промислу (електровудочників), порушень на водоймах, човнових станціях Кременчука та Кременчуцького району можна повідомити до лінійного пункту в річковому порту Кременчук Кременчуцького міського відділу за телефоном 74-03-90 чи за адресою: м. Кременчук вул. 40 років Жовтня 50/15.

Коментарі