•  

На Полтавщині затримали трьох жінок, які займалися звідництвом і утримували бордель

800
На Полтавщині затримали трьох жінок, які займалися звідництвом і утримували бордель

У Кременчуці троє раніше судимих жінок організували бордель у серпні 2013 року. 31-річна кременчужанка, яка уже мала судимість за звідництво та сутенерство залучила двох інших жінок 45-ти та 25-років, які також раніше були судимі за звідництво та наркотики.

Повідомили на офіційному сайті УМВС України в Полтавські області.

«У квартирі 45-річної жінки група організувала підпільний бордель, у якому відбувалися зустрічі клієнтів з повіями. Дівчат 31-річна кременчужанка знаходила за допомогою оголошень в газеті із завуальованим змістом: «Домработница 20-ти лет с высокой зароботной платой». Таким чином були підібрані троє дівчат, які й працювали з клієнтами. За годину своєї «роботи» дівчата отримували від клієнтів 250 гривень, 125 з яких передавали злочинній групі», - пояснили у прес-службі відомства.

Як встановили правоохоронці, до обов’язків 45-річної кременчужанки входило прибирання квартири після зустрічей. 25-річна жінка повинна була привозити повій до клієнтів, отримувати кошти від останніх за надання інтимних послуг, розміщувати оголошення в газету, забезпечувати повій засобами гігієни, приймати телефонні дзвінки клієнтів та, за відсутністю вільних повій, особисто надавати інтимні послуги чоловікам.

Наразі незаконна діяльність злочинної групи припинена. Уже доведено 7 епізодів злочинної діяльності. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти і звідництво). Згідно санкції даної статті, передбачено покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

Коментарі