•  

На Полтавщині зловмисники збирали з людей гроші на теракти

700
На Полтавщині зловмисники збирали з людей гроші на теракти

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ затримали терористичну групу, яка планувала теракти на Полтавщині. Під прикриттям збору коштів для військових в АТО, зловмисники готувались до терактів

Головою правління благодійної організації«Полтавська фортеця» - прикритого злочинного угруповання - є Левченко Валерій Степанович, повідомляє poltava.pl.ua. На сторінках Валерія Левченка всоціальних мережах Facebook та Вконтакте зазначено, щовін народився у Шахтарську на Донеччині, пізніше мешкав у Житомирі, але нині проживає в Полтаві. У нього багато друзів, у тому числі й серед працівників Полтавської ОДА, облради та міськради.

У Фейсбуці, зокрема, йдеться про те, що Благодійна організація «Полтавська Фортеця» була створена групою активістів Євромайдана та волонтерів за підтримки громадських діячів, ініціативних груп, громадських осередків з метою надання адресної допомоги бійцям спецпідрозділів, які беруть участь у проведенні АТО, а також добровольчим підрозділам територіальної оборони Полтавщини, отримуючим військову підготовку, саме під таким девізом: «Необхідне кожному прямо в руки! Прозорість та Довіра! Публічність дій!»... Благодійна організація «Полтавська Фортеця» сповідує європейські принципи і цінності, підтримані Майданом, підтримує курс на побудову нової Держави Україна, де не буде місця корупції та беззаконню, хабарництву і «кумівству». Нам потрібна Українська Держава, в якій кожен з нас викликне на весь голос: «Я — вільний, захищений і гідний того, щоб пишатися своєю країною!»

Ще з початку червня на сторінках Валерія Левченка почали з’являтися заклики усіляко допомогти спецбатальйону УМВС України у Полтавській області «Полтава». Ось приклад останнього заклику «Вконтакті»:

«Друзі, Патріоти і Всі не Байдужі до потреб Батальйонів територіальної Оборони, Добровільних підрозділів МВС, Бійців, що беруть участь в АТО, постраждалим в результаті виконання боргу по Захисту України і її громадян повідомляємо: в м Полтава створений Фонд допомоги „Полтавська Фортеця“, який бере на себе відповідальність в цільовому витрачанні Благодійної допомоги та Фінансових коштів в перші руки, спрямованої для надання допомоги бійцям Підрозділи „Полтава“, бійцям підрозділів, що беруть участь в АТО, бійцям на блок-пости, постраждалим у бойових діях, на лікування поранених і по захороненню загиблих». Далі вказані численні реквізити банків та номери електронних гаманців.

Є навіть звіт, як одна із полтавських фірм передала фонду безалкогольні напої, які потім, як пише Валерій Левченко, передали батальйону «Азов».

Хоча, як повідомили в батальйоні «Полтава», ані по документах, ані якимось іншим способом ніяка «Полтавська фортеця» їм нічого не передавала.

То куди йшли кошти? За інформацією СБУ, зібрані кошти йшли на фінансування диверсійної групи, однією із завдань якої було влаштування терактів та підрив мосту в районі Південного вокзалу.

Тож, якщо гроші на захист України просять шахраї, — це ще півбіди. Як бачимо, їх легко можуть просити (на аналогічну мету) звичайні терористи під вивіскою стовідсоткових патріотів.

Коментарі