•  

На Полтавщині зростає кількість чоловіків, що потерпають від насильства у сім’ї

330
 На Полтавщині зростає кількість чоловіків, що потерпають від насильства у сім’ї

Такі цифри наводить начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко під час засідання круглого столу «Роль державних органів влади, суспільних і громадських організацій в рішенні проблем насильства та торгівлі людьми», передають ОКІА «Новини Полтавщини».

Цьогоріч, порівняно з відповідним періодом минулого року, на Полтавщині зареєстрували у чотири рази більше звернень від чоловіків про насильство у сім’ї. Зокрема, на порушення своїх прав поскаржилося 164 полтавця.

Захід провели у рамках акції «16 днів протидії насильству» за ініціативи Полтавського центру сім’ї «Родинний дім» та Союзу жінок України «За майбутнє дітей».

«Якщо говорити про те хто звертався до відповідних структур, то із загальної кількості звернень 5 – це звернулися діти. У цьому році у чотири рази більше звернень від чоловіків. Також маємо 2 тис. 85 звернень від жінок», – сказала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА.

Під час розмови Наталія Шкоденко також розповіла, що за 9 місяців 2014 року у Полтавській області зареєстровано 2 тис 254 звернення, які стосуються насильства у сім’ї. Це на 5 % менше, ніж відповідний минулорічний показник.

Коментарі