•  

На Полтавщині з'являться безкоштовні адвокати. І повісять зашморг на шию людям

2640
На Полтавщині з'являться безкоштовні адвокати. І повісять зашморг на шию людям

З осені оголосять новий конкурс з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, управління юстиції зацікавлене у співпраці з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в наданні якісних адвокатських послуг населенню та в реалізації реформ Міністерства юстиції України.

Крім того, вона розповіла, що конкурс буде відкритим та прозорим й такий відбір проходять дійсно досвідчені та кваліфіковані адвокати.

Також Ірина Пашко роз’яснила порядок проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання таких послуг.

«За наказом Міністерства юстиції України восени Головним територіальним управлінням юстиції буде проведено 8 конкурс по відбору адвокатів, які після укладення контрактів із Регіональним центром будуть надавати безоплатну вторинну правову допомогу громадянам. Проходитиме він у три етапи. Всі відібрані адвокати укладають відповідні договори», – сказала Ірина Пашко.

На Полтавщині у Центрах працює 87 адвокатів.

Щоб ми всі розуміли, про що тут йде мова, слід повернутися до подій цієї весни.

З 1 квітня за комуналку українці платитимуть більше - зростуть ціни на газ, опалення, електроенергію та гарячу воду. Експерти прогнозують - вартість комунальних послуг боляче вдарить по кишенях споживачів, тож, можливо, накопичуватимуться борги.

Нагадаємо, за новим законопроектом, ухваленим Верховною Радою, людину, яка заборгує 12 тисяч гривень за комунальні послуги, виселятимуть із її житла. 

Простежуєте хід думки чиновників та Яценюка? 

Спершу уряд свідомо підняв тарифи на ЖК послуги до рівня, що більшість українців, зокрема пенсіонерів та молодих сімей із дітьми не зможуть оплатити. Наступний крок - за 12 тисяч боргу за комунальні послуги, людей можна буде законно виселяти з їхнього житла. Звісно, доведені до відчаю люди, одразу будуть бігти до адвокатів, щоби відстояти право на своє помешкання, яке належить їм за законом. А оскільки гарний адвокат - це знову такі гроші, яких у населення катьма, держава робить подарунок - БЕЗКОШТОВНІ адвокати, які будуть отримувати зарплатню з бюджет, а отже їх фінансуватиме держава, зокрема, уряд, який зацікавлений у виселенні людей. 

Зрозуміло, що безкоштовні адвокати будуть не допомагати людям, а робити вигялд роботи, а насправді  - надягати зашморг на шию народові. 

Пам'ятаймо, що безкоштовний сир... у тому місці, що позбавляє життя. 

Тож перед тим, як погоджуватися на послуги Полтавських безкоштовних адвокатів, спершу слід гарно подумати, куди цей адвокат вас заведе.  

Посилання на джерело: http://pl.strichka.com/item/30671113

Коментарі