•  

На Полтавщину екологи привезуть вітряк та сонячні панелі, щоб розповісти про безпечну енергетику

670
На Полтавщину екологи привезуть вітряк та сонячні панелі, щоб розповісти про безпечну енергетику

На Полтавщину команда екологів привезе вітряк та сонячні панелі, щоб розповісти про безпечну енергетику. Такий захід пройде у рамках інформаційного туру «За безпечну енергетику»,який проводитьНаціональний екологічний центр України. Інформаційний тур буде на Полтавщині з 28 по 31 серпня.

Про це повідомила прес-служба Комсомольської міської ради з посиланням на громадську раду при Полтавській обласній раді.

«Організатори привезуть із собою вітряк, сонячні панелі й сонячний коллектор. Ці прилади на місці будуть виробляти електрику, яка живитиме музичний центр і грітиме воду на чай для гостей заходу. Це дозволить наочно продемонструвати можливості відновлюваних джерел енергії» - йшлося у повідомленні.

Крім того, під час туру організатори продемонструють інформаційну виставку, присвячену питанням традиційної енергетики, енергозбереження і відновлюваних джерел енергії. У великому кольоровому тенті відбудеться показ тематичного відео. При цьому будуть роздаватися інформаційні матеріали й проводитися консультації всіх охочих щодо питань, пов’язаних з енергоефективністю та енергозбереженням.

До цього, у липні, команда екологів та експертів з енергетики інформаційного туру побувала у різних містах на заході країни, де розповіла про існуючі проблеми в енергетиці України та шляхи їх вирішення.

Коментарі