•  

На полтавській вулиці нема водопроводу і каналізації, бо «гроші забрали на армію»?

490

Черговий візит полтавського  пенсіонера Анатолія Воробйова до полтавського міського голови Олександра Мамая, щоб на вул. Ульянових у Полтаві провели водопровід та зробили каналізаційні відводи, завершився черговою відмовкою мера. «Мамай мені сказав, що грошей в нього немає, бо всі забрав Яценюк на армію», – сказав пенсіонер, прийшовши на прийом до голови Полтавської обласної ради Петра Ворони.

За словами Воробйова, він з 2006 року оббивав пороги різних інстанцій Полтави. Був у Київському райвиконкомі, в Полтавському міськвиконкомі,  неоднарозово звертався до міського голови. Чоловік каже, що, може, хоч обласна влада вирішить його питання й на їхній вулиці з’явиться водопровід. Вода ж у дворах, де він проживає, забруднена нітратами, які перевищують норму.

  «Використану воду та інші каналізаційні відходи мешканці  виливають до вигрібних ям чи  – просто на землю. Це не вирішує проблеми, а навпаки призводить до ще однієї. Адже всі нечистоти через ґрунтові води потрапляють у колядязі. У результаті вода в них стає непридатною для споживання. Аби вирішити проблему, потрібні кошти, яких не вистачає. У нас на вулиці закопали трубу, але підключитися до неї не можемо. Де в пенсіонера такі гроші? І у дворі  не можу зробити яму, бо санстанція не дозволяє»,  – пожалівся чоловік.

Наразі всі документи  даної справи передали на комісію обласної ради з питань ЖКГ.

ОКІА «Новини Полтавщини».

Від редакції. Оскільки до нас теж надходить чимало скарг з приводу того, що міська влада останнім часом фактично бойкотує вирішення цілого ряду комунальних проблем, ми й зацікавились випадком щодо вулиці Ульянових. ГО "Останній Бастіон" направляє офіційний запит прем"єр-міністру А.Яценюку з проханням пролити світло на дану ситуацію: чи й справді у Полтави "відбирають" гроші саме на потреби армії? Відповідний запит буде направлено і міському голові Олександру Мамаю. 

Коментарі