•  

На сайт «Бастіону» вчинено хакерську атаку за викривальні матеріали

2640
На сайт «Бастіону» вчинено хакерську атаку за викривальні матеріали

«Останній Бастіон» перепрошує в читачів за тимчасові незручності з сайтом, які мали місце вчора. Багато підписників скаржилися, що не мали доступу до ресурсу впродовж тривалого часу. Наш інтернет-сайт потрапив під хакерську атаку. Редакція пов’язує це з публікаціями останніх журналістських розслідувань про корупцію в медичній та земельній галузях Полтавщини й України.

Дякуємо за те, що читаєте «Бастіон» і тримаєтеся своєї позиції. Позиції супротиву тотальному геноциду українців.

«ОБ» також дякує «героям» викривальних статей за увагу до оприлюднених матеріалів й потужні атаки на сайт. Такі дії найкраще доводять нашу правоту та правдивість викладеного матеріалу. Подяка Вікторові Лисаку, Петрові Скрипникову (стаття «Віктор Лисак роздерибанив землю медустанов у центрі Полтави»), а також Максимові Мартинюку, Олегові Цвяху, Вадимові Чувпилу, Галині Мусієць, Володимирові Рибалці та ін. (стаття «Корупційні «Шатуни» Полтавщини»).

Окрім уже поданих заяв про кримінальні правопорушення цими особами, «ОБ» готує ще одну за вчинену DoS-атаку.

Стаття 361 ККУ Несанкціоноване втручання в роботу електронно- обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку Такі дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбав­ленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допо­могою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

Наразі робота нашого сайту відновлена. Ми працюємо, щоби ви знали правду. «Шатуни» – це не ті, хто викриває прогалини й корупцію влади. «Шатуни» – це ті, хто цю корупцію приймає без спротиву.

РЕЗОНАНСНІ РОЗСЛІДУВАННЯ ЧИТАЙТЕ:

Віктор Лисак роздерибанив землю медустанов у центрі Полтави

Корупційні «Шатуни» Полтавщини

Розумні тримаються розумних тут http://bastion.tv

«Останній Бастіон»

Коментарі