•  

На Сакварелідзе завели справу через операцію із затримання чиновників

880
На Сакварелідзе завели справу через операцію із затримання чиновників

Стосовно заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе відкрили кримінальне провадження через операцію із затримання корупціонерів в прокуратурі. Про це написав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм у своєму Facebook.

"У Києві затримані перший заступник глави слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабаря в особливо великих розмірах. За моєю інформацією, при затриманні у чиновників було виявлено в цілому близько 500 тис. Дол. США, а також коштовності та цінні папери ", - написав він.

Зокрема, згідно з даними нардепа, під час обшуку в Шапакіна були знайдені 130 тис. дол. в кабінеті, 30 тис. дол. І 22 тис. дол. у будинку, 170 тис. дол. та 500 тис. грн. у квартирі, документи на депозитні вкладення на суму 800 тис. грн, а також незареєстровану вогнепальну зброю і боєприпаси.

У Корнійця, як пише Найєм, також було знайдено 35 пакетів з діамантами загальною кількістю 65 каменів.

"Операція проводилася під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе та голови СБУ Василя Грицака. За результатами цієї операції, було відкрито кримінальну провадження стосовно ... Давида Сакварелідзе. Справу відкрив перший заступник Генпрокурора Володимир Гузир за статтею "захоплення державної установи". Річ у тім, що в ході затримання чиновників був використаний загін Альфа, яким довелося виламувати двері в кабінетах затриманих чиновників", - написав він.

Коментарі