•  

На Семенівщині переселенці зі східних регіонів отримали благодійну допомогу

440
На Семенівщині переселенці зі східних регіонів отримали благодійну допомогу

Найбільш уразливі групи із числа вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають у Семенівському районі, днями отримали набори з продуктів та засобів гігієни, передає Семенівська райдержадміністрація.

Цими сім’ями опікуються спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомила директор РЦСССДМ Жанна Омельченко цього тижня до них надійшло 135 наборів з продуктами, комплектами зимового чоловічого та жіночого одягу, продуктами харчування.

Проект «Зимова допомога» організовано Міністерством зовнішніх справ ФРН у контакті з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян України та Полтавською обласною благодійною організацією «Спілка Самаритян».

Загалом, за цим проектом на Полтавську область виділено 750 продуктових наборів, 100 дитячих, 150 жіночих та 100 чоловічих комплектів одягу, 250 ковдр.

«Однією з базових потреб переселенців є продукти харчування, оскільки багато з них не мають постійної роботи і заробітку, а з настанням зими залишились ще й без теплого одягу. Також запитують теплі ковдри, взуття» – розповідає Жанна Омельченко.

Першочергові за необхідністю продукти (консерви, тушонки, цукор і крупи, олія, макарони), а також мило, пральний порошок, зубна паста входять у базовий набір для переселенців. Гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам допомагають роздавати віряни Церкви Християн Віри Євангельської та волонтери з числа переселенців. Організатори запевняють, що й надалі опікуватимуться людьми, які стали заручниками війни.

Коментарі