•  

На що здатні правоохоронні органи, якщо мають гарний стимул

4840
На що здатні правоохоронні органи, якщо мають гарний стимул

Подробиці візиту правоохоронців до редакції «Останнього Бастіону».

Як стало відомо, правоохоронці вишукували головного редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова за вказівкою керманича дільничних міста Віталія Рибки, який у свою чергу виконував указівку безпосередньо Олега Беха, який наразі очолює міліцію області. Про це повідомили самі ж правоохоронці, під час розмови з головним редактором видання.

Завдання у міліціянтів, у кількості 6 осіб, було напрочуд просте – скласти адміністративний протокол стосовно подій 12 березня (коли правоохоронці, захищаючи інтереси забудовника, намагались завадити людям відстояти свій власний паркан від незаконного демонтажу). Скласти протокол, згідно з яким, немає ні свідків, ні потерпілих. Але ж наказ є наказ. І для виконання настільки "важливого" завдання потрібно було відрядити аж 6 чоловік. Ну ви розумієте...

Парадоксальність ситуації полягає в тому, що коли в якомусь селі, чи навіть місті, старенька бабуся кличе по допомогу, обриваючи лінію 102 своїми дзвінками, чекати на допомогу їй доведеться принаймні кілька годин. І це ще добре, адже можуть приїхати й на наступний день чи взагалі не з'явитися.

Не варто навіть вигадувати приклади. Того ж дня, про який вели мову правоохоронці - 12 березня, управбуд будинку Ляхова 12а Геннадій Бурлака звернувся до міліціонерів по захист, адже тітушки забудовника Сірика підстерегли його під будинком і почали погрожувати фізичною розправою, якщо він ще раз наблизиться до будівельного майданчика. І що ви думаєте? Як швидко зреагували на повідомлення правоохоронці? Година? Дві? Ні. Не маючи матеріального зиску з подібних ситуацій, вони прибули на місце події лише через 5 годин.

Так і живемо. Правоохоронці, очі яких закриває пилина з грошей та жаги наживи, здатні повністю ігнорувати крики простих людей про допомогу, але по першому слову готові виконувати будь-які накази, спрямовані на захист забудовника. Навіть коли мова йде про захист землі, яка належить Міністерству оборони. Стікаючи слиною в очікуванні нових помешкань, які їм наобіцяв депутат облради, і за сумісництвом забудовник історико-культурних спадщин, Сірик, їм вже стає байдуже і до закону, і до правди.

Так і будемо жити, поки не навчимося боротися з корумпованою системою, що продовжує себе дискредитувати в очах громадськості.

Коментарі