•  

На українські дороги повернулись радари фіксації швидкості авто

880
На українські дороги повернулись радари фіксації швидкості авто

Патрульна поліція таки дочекалась радарів. Їх відомство почало отримувати з 28 вересня. Про це повідомляє «Уніан», посилаючись на директора департаменту МВС Артема Шевченко.

https://economics.unian.net/transport/10277748-na-dorogi-vozvrashchayutsya-radary-s-zavtrashnego-dnya-patrulnye-nachnut-poluchat-lazernye-trucam.html

Зазначимо, наразі йдеться про лазерні вимірювачі швидкості TruCAM, які МВС закуповувало з 2009 року на потребу тодішньої «міліції».

«Уже завершено процес пересертифікації, їх треба було юридично ще раз пересертіфікувати», — висловився Шевченко.

Також він заначив, що використовувати комплекси розпочнуть вже найближчим часом.

Особливістю TruCAM є використання у системі лазеру, замість радіохвиль. Він дозволяє виокремити конкретний автомобіль в потоці руху та виміряти його швидкість і координати. Максимальна відстань фіксації 1200 метрів.

При роботі в автоматичному режимі (з триноги або з боксу) при перевищенні транспортним засобом ліміту швидкості автоматично робиться фотознімок з відстані близько 70 метрів з фіксацією швидкості, відстані, дати, часу і координат.

Максимальне накопичення становить до 40 тис фото або 16 тис відеороликів порушень на одну флеш-карту. В автономному режимі від акумулятора прилад може працювати до 15 годин.

Дані вимірювання захищені від видалення та модифікації, адже проводиться опломбування флеш-карти, а також виконуються відповідні протокольні процедури, пов'язані з обігом і зберіганням носіїв суворої звітності.

Коментарі