•  

На виборах у Полтаві правоохоронці можуть втратити контроль

2420
На виборах у Полтаві правоохоронці можуть втратити контроль

Комітет виборців України виділив регіони з високою передвиборчою конкуренцію серед потенційних кандидатів і партій. До короткого списку потрапила і Полтава (також Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Київ і міста-супутники).

Наслідком такої конкуренції може бути порушення чинного законодавства, а то і взагалі - втрата контролю над ситуацією з боку правоохоронних органів.

Експерти КВУ наголошують, що уже зараз ними зафіксовано достатньо проблем: виборчі кампанії початі ще до офіційного старту виборчого процесу; застосування адміністративного ресурсу з боку потенційних кандидатів у мери і, найсерйозніше, - підкуп виборців.

Відомо, що вибори до місцевих рад в Україні пройдуть 25 жовтня. Кожен громадянин завжди пам'ятає, що він має права та свободи, які чітко прописані в Конституції України. У даному випадку - політичне право вільно обирати й бути обраними до органів місцевого самоврядування. Тільки далеко не всі пам'ятають, що є ще й обов'язки, яких у реальному житті навіть значно більше, ніж перелічено в основному державному документі. 

Коментарі