•  

На в’їздах в Полтаву перевіряють транспорт на зброю

2750
На в’їздах в Полтаву перевіряють транспорт на зброю

При в’їздах на територію регіону зі сторін Харкова, Дніпропетровська та Києва правоохоронні органи посилили контроль. Перевіряються транспортні засоби, що в’їжджають до Полтавської області з південно-східних регіонів держави.

На стаціонарних постах Державтоінспекції «Чутове», «Сухинівка» та «Лубенський», що розташовані на автодорогах державного значення, цілодобово чергують правоохоронці та громадськість з метою недопущення ввезення на територію області зброї, боєприпасів, та вибухонебезпечних речовин.

Про це повідомляє в УМВС в Полтавській області.

Спільні наряди, ідеться в повідомленні, проводять профілактичні заходи, спрямовані на виявлення правопорушників, які своїми діями створюють загрозу для життя громади Полтавщини.

Також УМВС звітує про перший вилов таких «блок-постів».

Так, працівниками взводу з обслуговування стаціонарного посту №2 на 109 кілометрі автодороги Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, був затриманий автомобіль «УАЗ», під керуванням 38-річного мешканця міста Дніпропетровськ. Під час огляду транспортного засобу було виявлено патрони калібру 5.45 до автомата АК-74 в кількості 3117 штук. Автомобіль з водієм передано слідчо-оперативній групі Кобеляцького райвідділу міліції для подальшої перевірки.

Коментарі