•  

На «закритість» прокурора Полтавщини поскаржились Шокіну і Гройсману

3740
На «закритість» прокурора Полтавщини поскаржились Шокіну і Гройсману

Громадська спілка «Останній Бастіон» направила звернення Генеральному прокурору УкраїниВіктору Шокіну, голові Верховної Ради Володимиру Гройсману і Президенту України Петру Порошенку щодо бездіяльності прокурора Полтавської області Яна Стрелюка.

В зверненні Громадська спілка «Останній Бастіон» просить оцінити бездіяльність прокурора Полтавської області Яна Стрелюка.

Стрелюк тривалий час не проводить особисті прийоми громадян, як передбачають Закони України «Про прокуратуру» і «Про звернення громадян». Під різними приводами людей з особистими зверненнями в прокуратурі області перенаправляють до клерків або взагалі не допускають до приймальні, а самі звернення громадян врешті не розглядаються.

Так у понеділок, 16 березня, в часи особистого прийому громадян Яном Стрелюком, визначені самої прокуратурою, не був прийнятий жоден відвідувач. Близько двох десятків людей провели під кабінетом прокурора області понад 6 годин – в цей день жоден з них не дочекався прийому Стрелюком. Сама приймальна зала не обладнана належним чином, що, вочевидь, зроблено навмисно, аби відвадити громадян від подання звернень.

Коментарі