•  

На Зіньківщині міліціонери розшукують вандалів, котрі покрали ікони з храму

880
На Зіньківщині міліціонери розшукують вандалів, котрі покрали ікони з храму

Крадіжка сталася 13 січня. Злодії пошкодили вікна та двері будівлі Христо-Різдвяного православного храму Української православної церкви в місті Зіньків, передає УМВС України в Полтавській області.

Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили, що зловмисники потрапили до церкви, попередньо розбивши шибку вікна та пошкодивши механізм замка вхідних дверей.

За інформацією міліціонерів, вандали викрали ікону «Іосафа Белгородського», ікону «Преподобної Мотрони Московської», а у вівтарі була відсутня ікона «Різдво Христове», від якої залишилася лише рама та кіот.

У дерев’яній шафі, що стоїть у вівтарі відсутні три ікони на дереві, одна з яких «Воздвиження», інші не встановлені. Всі викрадені шість ікон виконані письмом по дереву( історичної цінності не являють).

Під час огляду приміщення храму та прилеглої території міліціонери вилучили низку речових доказів.

У рамках досудового розслідування правоохоронці перевіряють усі можливі версії розвитку події, з’ясовують обставини, а також осіб, які посягнули на святиню.

Працівники міліції області звертаються до громадян, які стали свідками події з проханням повідомити всю інформацію, яка стосується вищесказаного інциденту, за телефоном 102.

Варвара Самохіна

Коментарі