•  

На Зміївській ТЕС, котра обслуговує Полтавську область, запасів вугілля вистачить лише на 4-5 днів

220
На Зміївській ТЕС, котра обслуговує Полтавську область, запасів вугілля вистачить лише на 4-5 днів

Запаси вугілля на Зміївській ТЕС, що в Харківській області, знизилися до критичного рівня, заявив тимчасово виконуючий обов'язки заступника голови Харківської облдержадміністрації Євген Шахненко, передає видання «Інтерфакс-Україна».

«На Зміївській ТЕС, яка належить ПАТ «Центренерго» на сьогоднішній день працює 1 блок з десяти, це всього 6% від встановленої потужності. На сьогоднішній ранок (середа) запас вугілля взагалі критичний - 5,5 тисяч тон вугілля, якого вистачить для роботи на 4-5 днів», - пояснив Шахненко на прес-конференції в середу в Харкові.

Він зазначив, що протягом останніх 2-3 тижнів запаси вугілля були досить низькими: їх було достатньо для забезпечення роботи в режимі одного блоку не більш ніж на 15 днів.

Шахненко підкреслив, що забезпечення Зміївської ТЕС вугіллям не входить до компетенції облдержадміністрації та висловив упевненість, що профільному міністерству та ПАТ «Центренерго» вдасться вирішити цю проблему найближчим часом.

«За інформацією директора станції, на підході - 61 вагон російського вугілля», - сказав заступник голови Харківської ОДА.

Варвара Самохіна

Коментарі