•  

​Набирає обертів корупційний скандал в Опішні

2200
​Набирає обертів корупційний скандал в Опішні

Голову селищної об’єднаної територіальної громади Миколу Різника підозрюють в отриманні хабаря. Про це повідомили у Військовій прокуратурі.

Зазначається, що 23 липня під час обшуку у кабінеті Миколи Різника було знайдено і вилучено "незаконно привласнені кошти" у розмірі 12 тисяч гривень. Його самого затримано на час проведення слідчих дій.

У свою чергу заступник голови Опішнянської ОТГ Теймур Мустафаєв заявив про провокацію. «Деякі особи хочуть ввести громадськість в оману й облити брудом людину, яка плідно працює на благо громади та не йде на поступки політичним опонентам», — наголосив чиновник.

Теймур Мустафаєв зазначив, що Ігор Рябчевський, якого неодноразово звинувачували у шахрайстві в інтернеті, підкинув на стіл Миколи Різника невідомий пакунок. Згодом з'ясувалось, що там була велика сума грошей.

(На фото: голова Опішнянської ОТГ Микола Різник)

«Я думаю, це політичні опоненти, зокрема народний депутат по нашому округу Олег Кулініч. Таким людям просто не подобається обраний нами курс розвитку громади», — підсумував заступник голови Опішнянської ОТГ.

Коментарі