•  

НАБУ проводить розслідування проти Гонтаревої

660
НАБУ проводить розслідування проти Гонтаревої

Голова Національного банку Валерія Гонтарева за 2016 рік задекларувала 56,95 млн гривень доходів та 2,65 млн доларів банківських заощаджень. Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування з приводу можливого внесення недостовірних відомостей у декларації чиновниці. Про це повідомляє Економічна Правда посилаючись на Українські новини.

Наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені дані, відповідно до розпорядження суду про відкриття кримінального провадження. НАБУ розпочало розслідування за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за фактами можливих зловживань повноваженнями посадовими особами Нацбанку, зокрема і Валерією Гонтаревою, а також Фонду гарантування вкладів фізичних осіб при здійсненні оціночної діяльності вартості активів ліквідованих банків.

З 8 серпня Голова Нацбанку Валерія Гонтарева перебуває у відпустці, у якій вона планує перебувати до звільнення її Верховною Радою 26 вересня. Згідно повідомлення прес-служби НБУ, Гонтарева перебуває у відпустці за свій рахунок та за рахунок відгулів.

Читайте також: Голова НБУ Гонтарєва причетна до відмивання 30 млрд грн – Тарута.

Відділ моніторингу

Коментарі