•  

Нацгвардії на озброєння передали бронетранспортери "Спартан"

220
Нацгвардії на озброєння передали бронетранспортери "Спартан"

Напередодні один із полігонів Збройних сил України відвідав секретар РНБО Олександр Турчинов для того, щоб передати на озброєння Нацгвардії та ЗСУ нові зразки броньованої військової техніки, передає прес-служба РНБО.

Зокрема, йдеться про перевірений в боях бронетранспортер "Спартан", що порівняно з раніше опрацьованими зразками, "з урахуванням результатів проходження бойових дій модернізований новою вежею, новим бойовим модулем, що управляється автономно та оснащений крупнокаліберним кулеметом і ракетами типу "Стугна".

"Це дозволяє вежі автономно працювати, таким чином ми захищаємо оператора, який веде вогонь", - сказав Олександр Турчинов, додавши, що разом з крупнокаліберним 12-міліметровим кулеметом це достатньо ефективна зброя, "що може вражати бойову техніку та живу силу противника".

Секретар РНБО пояснив, що зараз модуль перевіряють не тільки на полігоні, а й в умовах бойових дій. Турчинов також зауважив, що вже комплекс продемонстрованої техніки, а саме - бойові машини, машини для перевезення особового складу, швидка допомога, технічні засоби для ремонту, евакуації техніки, пошкодженої в бою, буде відразу відправлений до зони бойових дій.

Коментарі