•  

Начальник УБНОН прозвітував про підсумки роботи за минулий рік

2750
Начальник УБНОН прозвітував про підсумки роботи за минулий рік

Начальник відділу УБНОН УМВС України в Полтавській області Геннадій Нізельковський розповів журналістам про підсумки діяльності управління за минулий рік.

Зі звіту правоохоронця стало відомо, що протягом минулого року в області було зареєстровано 852 кримінальних порушення у сфері незаконного обігу наркотиків. З них 435 за незаконне зберігання наркотиків (стаття 309 ККУ). Найбільшим здобутком 2014 року Нізельковський вважає викриття 3 міжрегіональних каналів постачання наркотиків. Крім того було виявлено та припинено діяльність 39 наркопритонів.

Всього у минулому році правоохоронці вилучили більше 340 кг наркотичних засобів, вартість яких складає десятки мільйонів гривень. Як зазначив начальник відділу УБНОН, в цьому році у них є теж чимало напрацювань, які згодом будуть оприлюднені.

Свою посаду Нізельковський очолив у вересні минулого року. Як зазначили громадські активісти, які тісно співпрацюють з відділом по боротьбі з наркотиками, з приходом нового керівника розкриття подібних злочинів зросло на 50%. Такі результати вони пов’язують з тим, що головним «кришувальником» наркобізнесу в Полтаві був колишній очільник УБНОН, який разом зі своїми підопічними вів діяльність, яка допомагала злочинцям уникати відповідальності. За словами активістів, притягнути колишнього посадовця до відповідальності не вдалося. Наразі він залишився працювати у органах внутрішніх справ, проте на іншій посаді.

Коментарі