•  

«Надра України» знайшла претендента на розробку нафтогазового родовища в Полтавській області

2090
 «Надра України» знайшла претендента на розробку нафтогазового родовища в Полтавській області

Національна акціонерна компанія «Надра України» отримала пропозицію щодо розробки нафтогазового родовища, розташованого на Перевозовському родовищі.

Про це сповіщає УНІАН з посиланням на повідомлення компанії.

Згідно з повідомленням, 16 грудня у приміщенні «Надра України» відбулося розкриття конвертів із заявками на участь у відкритому конкурсі на залучення інвестицій у розробку зазначеної площі.

«У присутності членів конкурсної комісії був відкритий один конверт із пропозицією від однієї юридичної особи», - зазначають у компанії.

Оцінюватися пропозиції інвестора будуть протягом 7 робочих днів.

Також повідомляється, що спецдозволом на користування надрами на вказаному родовищі володіє компанія «Миргороднафтогазрозвідка» - дочірнє підприємство «Надра України».

Раніше «Надра України» шукала інвесторів для розробки родовища в Полтавській області. Також повідомлялося, що 30 вересня «Надра України» провела відкритий конкурс із залучення інвестицій у розробку родовищ корисних копалин, спецдозволи на користування якими мають її дочірні підприємства. На конкурс було винесено 16 нафтогазових і титанових родовищ, однак заявки надійшли лише на 4 нафтогазові площі.

Компанія розраховує на зростання видобутку вуглеводнів в Україні за рахунок залучення інвесторів у спільні проекти геологорозвідки і кредитів під державні гарантії.

Максим Кондратенко

Коментарі